Informace k provozu ŠJ, ŠD, ZŠ, MŠ

Dobrý den vážení rodiče,

situace se opět o trochu zkomplikovala ohledně dalšího provozu. ZŠ a MŠ jsou zatím od pondělí stále v provozu, což je snad dobrá zpráva. Bohužel z provozních a personálních důvodů v pondělí 29.11.2021 školní kuchyně v provozu nebude.

Informace pro MŠ:

Prosíme rodiče dětí z MŠ, pokud se rozhodnou v pondělí 29.11.2021 umístit své dítě do školky, vybavte jej svačinou na dopoledne, provoz MŠ tento den bude pouze dopoledne. Od úterý 30.11.2021 bude školní kuchyně opět plně v provozu a provoz MŠ bude opět celodenní.

Informace pro ZŠ:

Prosíme rodiče žáků ZŠ, v pondělí 29.11.2021 děti vybavte větší svačinou. Školní kuchyně i družina v tento den z provozních a personálních důvodů nebude, což znamená, že děti půjdou hned po vyučování domů. Od 30.11. školní kuchyně opět v provozu a družina pro 1. a 2.r. bude stále v provizorním režimu pouze do 15 hodin a to do odvolání (pravdě podobně celý týden).

Omlouváme se komplikace a předem děkujeme za pochopení