Karanténa MŠ

Vážení rodiče,

bohužel v dnešní „covidové“ době se ani nám Covid -19 nevyhnul.

Ke kontaktu s pozitivně testovanou osobou mohlo dojít ve dnech 8.11. – 10. 11. 2021, proto se karanténa týká dětí, které byly ve školce přítomny v těchto dnech.

Karanténa u těchto dětí bude trvat do 17.11.2021. KHS vás bude informovat prostřednictvím Vašich e-mailů či zasláním sms zprávy.

! Na děti lze vystavit přes dětského lékaře ošetřování člena rodiny. Pokud dětský lékař nevystaví OČR, vydá Vám na požádání potvrzení o uzavření školy ředitelka MŠ.

! Pokud některý z dětských lékařů odmítne vystavit žádanku k odběru, lze tak uskutečnit přes KHS.

! Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není. Doporučuje se však zvýšit hygienická pravidla a sledovat svůj zdravotní stav.

Děti, které nebyly v těchto dnech 8.-10.11.2021 přítomny ve školce, mohou samozřejmě do školky přijít, zatím provoz přerušen nebude, ovšem situace se může změnit dle aktuální situace, v případě změn Vás budeme informovat.

S pozdravem a přáním pevného zdraví Vám všem

kolektiv MŠ

Posíláme několik nápadů: Co dělat s dětmi v karanténě?