2542098 1 scaled

Vítáme Vás na našich internetových stránkách

Srdečně Vás jménem ředitelky školy vítáme na našich nových webových stránkách. Rozhodli jsme se jít s dobou a připravili jsme pro Vás moderní webové rozhraní, kde najdete veškeré důležité informace o škole, školce, družině i jídelně. Najdete zde vše, na co jste byli doposud zvyklí a dále také nové věci. Uvědomujeme si, jak důležitou roli dnes hrají mobilní zařízení a proto je web responzivní – připraven i pro zobrazení na mobilech a tabletech.

Změn se dostalo kromě designu také formálnímu rozdělení jednotlivých sekcí přístupných z menu, přibyly rozvrhy, mapy, nově jsou přehledně tříděny novinky a aktuality. Pokud máte připomínky nebo dotazy, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím emailu, telefonicky anebo nově pohodlně pomocí našeho formuláře.

Většinu vzorů pro přihlášky, omluvenky a žádosti naleznete buď v dokumentech pod jednotlivými sekcemi (, ) nebo centrálně zde.